אודותינו

 
 

רדיו צליל הינה תחנת שירות ומכירה של חברת איתוראן, העוסקת כבר למעלה מ- 40 שנה בתחום אביזרי הרכב ומיגון רכבים, ומתמחה במערכות שמע. החברה מנוהלת על ידי משה ודני, בעלי ותק וניסיון עשיר בתחום הרכב.

רדיו צליל מתמחה בביצוע התקנות מערכות מיגון ומערכות שמע לרכב. החברה הינה מתקינה מורשית של חברת איתוראן ומאושרת על ידי כל חברות הביטוח.

באולם התצוגה המפואר והמרווח של החברה תוכלו למצוא מבחר עשיר של אביזרים לרכב, וכן ציוד מתוחכם לרכב, כמו למשל: מערכות איתור המאפשרות לאתר את מיקום הרכב בכל רגע, צגי מסך עבור מערכות ניווט לווייני, כולל אפשרות לגלישה באינטרנט, הורדת והשמעת קבצי MP3 ועוד.

 
 רדיו צליל
 

רדיו צליל שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והטוב ביותר. לכן היא מקפידה להעסיק את אנשי המקצוע הטובים בתחום, ואף לשלוח אותם להשתלמויות תקופתיות, על מנת שיתעדכנו בכל החידושים האחרונים בתחום האביזרים לרכב. כך כל לקוחות החברה נהנים משירות מקצועי, אדיב ומהיר, המותאם בדיוק לצורכיהם.

צוות העובדים המקצועי והמסור, כמו גם הידע הרב שנצבר לאורך עשרות שנות ניסיון, הם שהפכו את רדיו צליל לשם דבר בתחום אביזרי הרכב ולחברה בעלת חוג הולך וגדל של לקוחות נאמנים. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת לקוחותינו. צרו עימנו קשר ונשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר.

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר